• info@klinovec.cz

V zimě s obytňákem na Klínovec

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o změnách, souvisejících s pravidly pro umístění vašich obytných vozů na našich parkovištích. Reagujeme takto na neukázněnost některých z vás, při obsazování parkovacích míst, která vám doposud byla volně k dispozici.

Pro komfortní zajištění parkování všech našich zákazníků a návštěvníku, nebylo nadále možné provoz parkovišť regulovat v rámci „přátelských dohod“ a proto jsme byli donuceni k regulaci, kterou bychom vám chtěli touto cestou představit.

Prosím věřte, že se vám tím nesnažíme jakkoli komplikovat pobyt v našem areálu, ale snažíme se tímto nastavit rovné podmínky pro všechny naše zákazníky. Stejně tak jako vy, majitelé obytných vozů, se snažíte užít si návštěvu našeho areálu co možná nejvíce, i my bychom rádi poskytli všem ostatním zákazníkům co možná nejkomfotnější parkování. Proto bychom byli rádi, kdybychom nalezli společnou cestu k bezproblémovému využívání našich parkovacích ploch. Právě proto jsme zavedli pravidla pro parkování, která věříme, že budete respektovat. viz Provozní řád parkoviště

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Na našem parkovišti P2 (na adrese Loučná pod Klínovcem č. pop. 207, GPS 50.4061361N, 12.9846889E) je možné parkování vašeho obytného vozu. Místo pro váš obytný vůz vám bude přiděleno na základě vaší rezervace, kterou můžete provést prostřednictvím Vašeho požadavku na e-mailovou adresu info@klinovec.cz. Případně můžete rezervaci provést na telefonním čísle +420 415 240 240 a to výhradně v čase: Po-Ne od 8:30 hodin do 16:00 hodin.

Pokud váš obytný vůz přesahuje rozměry 7,50 m x 2,40 m je nutné nás o tomto informovat písemně na e-mailovou adresu info@klinovec.cz v rámci vaší žádosti o rezervaci.

Pokud dorazíte s vašim obytným vozem bez předchozí rezervace na naše parkoviště, mimo provozní dobu naší kanceláře, prosíme buďte ve střehu. Úprava parkoviště často probíhá i v nočních hodinách a můžete být vyzvání k přemístění vašeho vozidla na konkrétní parkovací místo. Respektujte pokyny obsluhy parkoviště, pracovníků údržby parkoviště a pracovníků naší kanceláře.

POZOR: pokud nemáte potvrzenou rezervaci pro umístění vašeho obytného vozu, můžete být z našeho parkoviště vykázání, případně může být vaše vozidlo odtaženo na náklady vlastníka vozidla.

Rezervujte si prosím vlastní parkovací místo na našem parkovišti dříve, než se k nám chystáte dorazit.

Cena parkování bez přístupu k elektrické energii (230V/4A) je 250 Kč vč. DPH za jeden den.
Cena parkování s přístupem k elektrické energii (230V/4A) je 400 Kč vč. DPH za jeden den.

V případě potvrzení vaší rezervace s vámi bude sepsána smlouva a bude vám na základě vratné zálohy 500 Kč přidělena parkovací karta (povolení ke zvláštnímu užívání parkoviště). Zálohu je potřeba uhradit v hotovosti.

Na všech našich ostatních parkovištích (P1,P3,P4,P5,P6 a P7) je vjezd obytných vozů a také přívěsných obytných vozů zakázán. Přesné umístění všech našich parkovišť naleznete zde:

Na žádné naše parkoviště není možné vjíždět a ani odstavit přívěsný obytný vůz (tzv. karavan).

  Zpět na předchozí stránku

Nečekejte ráno ve frontách, kupte si skipas online...
Najít volné ubytování...