• info@klinovec.cz

Expresní skibus CITY SKI – Praha – Klinovec

Z Prahy na Klínovec rychle, levně a pohodlně se CITY SKI

CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a na Klínovec jezdí z Prahy pravidelně několikrát týdně.  Cena balíčku dopravy a skipasu je 800 Kč pro všechny účastníky zájezdu.

NEOPAKOVATELNÁ ATMOSFÉRA LYŽAŘSKÉ KOMUNITY

Součástí zájezdů CITY SKI je zábava, VIP hosté, kultovní videa o lyžování ve městě, soutěže o lyžařské vybavení, seznamka a mnoho dalších služeb vytvářejících neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity. CITY SKI pořádá také speciální akce, jako například Silvestr na horách, SKI & DANCE, tedy prodloužené lyžařské dny s diskotékou, nebo SKI & SPA, tedy lyžařské dny spojené s návštěvou lázní, či aquaparků. Pro firemní klientelu CITY SKI připravuje team-buildingové zájezdy SKI & WORK spojené se školeními či prezentacemi.

SE CITY SKI NEBUDETE LYŽOVAT SAMI

Pokud nemáte s kým vyrazit na hory, neseďte doma a nastupte do autobusu CITY SKI, kde si najdete partnera na lyžování a/nebo na život. CITY SKI již seznámilo mnoho mladých párů, ale také například lyžaře v důchodovém věku, kteří dříve neměli s kým lyžovat a nyní jsou pravidelnými klienty dokonce ve skupinách.

ŠETŘÍME PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU

cesta z Prahy na Klínovec autobusem CITY SKI je ekologická i ekonomická, protože šetří životní prostředí i Váši peněženku. Pokud se Vám nechce platit za benzín či naftu a řídit sami, nemusíte obvolávat kamarády, jestli by nechtěli jet na hory. Znáte to, nakonec Vám to večer odřeknou, protože jim to doma nedovolí. Autobus CITY SKI Vás nikdy nenechá sedět v koutě.

EXTRA SLUŽBY

Každý účastník zájezdu obdrží v ceně zájezdu zpáteční dopravu, celodenní skipas, lyžařský časopis a možnost zdarma vylepšit svůj styl s instruktorem z řad aktivních nebo bývalých lyžařských závodníků.  Všichni účastníci zájezdů CITY SKI mají také možnost ZDARMA testovat lyže značky Wed'ze z nabídky firmy Decathlon.

CENY

Cena jednodenního zájezdu CITY SKI na Klínovec zahrnuje dopravu a skipas. Pro začátečníky a zahraniční účastníky zájezdu nabízí CITY SKI možnost zdarma půjčení lyží. Jako bonus mají všichni účastníci možnost vylepšit svůj styl pod dohledem instruktorů.

Cena balíčku dopravy a skipasu je 800 Kč pro všechny účastníky zájezdu ve všední dny a 900 Kč o víkendech a Vánočních svátcích.

HARMONOGRAM ZÁJEZDU

Autobusy CITY SKI odjíždějí z Prahy ze stanice metra Dejvická v sedm hodin ráno, pokud není uvedeno jinak. Cestou z Prahy dostanete jako dárek časopis o lyžování a zábavnou show. Instruktorky a/nebo instruktoři CITY SKI Vám rozdají Vaše jednodenní skipasy již autobuse, takže nebudete muset stát frontu u pokladen, ale můžete jít rovnou na svah. Autobus CITY SKI přijíždí na Klínovec v 8:45, takže se stihnete nachystat na devátou hodinou, kdy spouštíme lanovky.

Trasa pravidelných jednodenních lyžařských zájezdů CITY SKI z Prahy vede přes Slaný, Louny, Chomutov a je expresní. Autobus tedy nemá žádné plánované zastávky, aby Vás dovezl na Klínovec co nejrychleji. Pokud bydlíte na této trase a myslíte si, že máte také nárok na lyžování, i když nepocházíte z Hlavního města, kontaktujte CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vás rád vyslechne a možná pro Vás zajistí VIP nástup, tedy přibrzdění a možný náskok do busu za jízdy.

Odjezd busu CITY SKI z Klínovce je v 16:15 a příjezd do Prahy je v 18:00, takže ještě stihnete kino CineStar a můžete na pokladně říct, že pohodlné sedačky CineStar už znáte, protože Vás celý den vozila lanovka CineStar Express!

TERMÍNY A REZERVACE

CITY SKI pořádá pravidelné zájezdy na Klínovec nejen o víkendech, ale také ve všední dny. Během lyžařské sezóny sledujte webové stránky CITY SKI pro aktuální rozpis. Zájezdy CITY SKI nemusíte platit předem, ale každý lyžař si musí rezervovat místo. Termíny zájezdů, rezervace, fotogalerie ze zájezdů, zábavná videa o lyžování v Praze, lyžařskou seznamku a veškeré další informace o službě CITY SKI naleznete na:

www.cityski.cz

  Zpět na předchozí stránku

Nečekejte ráno ve frontách, kupte si skipas online...
Najít volné ubytování...