• info@klinovec.cz

Slevy a podmínky slev

Sleva 10 % a 20 % od našeho partnera innogy Česká republika a.s.

Slevu 20 % na jednodenní dospělý skipas SKIAREÁLU KLÍNOVEC v hodnotě 790 CZK v případě STANDARD SEZONY a 850 CZK v případě TOP SEZONY získají zákazníci innogy Česká republika a.s. po předložení zákaznické innogy karty, která je nepřenosná. Slevu je možno uplatnit jednou denně, maximálně však 10 x za zimní sezonu 2019/20.

Slevu 10 % na všechny varianty (2+2/2+1/1+2/1+1) jednodenního nezlevněného rodinného skipasu SKIAREÁLU KLÍNOVEC získají zákazníci innogy Česká republika a.s. po předložení zákaznické innogy karty, která je nepřenosná. Slevu je možno uplatnit jednou denně, maximálně však 10 x za zimní sezonu 2019/20.

Není možno v jednom dni kombinovat slevu na jednodenní dospělý skipas a rodinný skipas, tzn. že je možno získat max. jednu slevu denně!

Sleva 10 % pro držitele karet ITIC, IYTIC, ALIVE

Slevu 10 % na jednodenní dospělý skipas SKIAREÁLU KLÍNOVEC v hodnotě 790 CZK v případě STANDARD SEZONY a 850 CZK v případě TOP SEZONY získají klienti s platnou kartou ITIC, IYTIC, ALIVE při nákupu skipasu online přes náš internetový obchod: https://klinovec.cz/shop. Slevu je možno použít jednou denně na jeden skipas.

Sleva 5 % nebo 10 % na slevové kódy SKIAREÁLU KLÍNOVEC

Jednorázovou slevu 5 % či 10 % na dvou a vícedenní nezlevněný dospělý skipas InterSkiregionu Fichtelberg – Klínovec získají zákazníci po odevzdání platného slevového kódu SKIAREÁLU KLÍNOVEC. Kód je možno využít vždy ke koupi jednoho skipasu.

Slevy se nesčítají a nedají se kombinovat s jinými slevami.

  Zpět na předchozí stránku

Nečekejte ráno ve frontách, kupte si skipas online...
Najít volné ubytování...